СтавиченкоСлухай, пізнавай, закохуйся

Історія класичної музики може стати історією інтересу, пристрасті та любові. Звичайно, до музики. У цьому абсолютно впевнена, Анна Ставиченко, яка ексклюзивно для Music Arts Academy розробила курс лекцій, адаптований як для дитячої, так і для дорослої аудиторії.

Випускниця НМАУ ім. П.І. Чайковського, стипендіат міжнародного Вагнерівського товариства, стажер Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана, кандидат мистецтвознавства, Анна вже багато років сприяє популяризації високого музичного мистецтва як критик, лектор, а також засновниця Оперного Клубу.

На її лекціях мова іде не тільки про різні епохи, стилі та ключові імена у світовій музичної історії, але й про зв’язки між різним видами мистецтва, слухачі дізнаються про взаємозалежність культурних, історичних та соціальних процесів. Ми поговоримо про те, як ця вся краса виконувалась, як виконується і ким виконується найкраще у наш час. Як експерт, Анна Ставиченко регулярно відвідує і співпрацює як критик з великими музичними фестивалями у оперних театрах світу, тому приділяє велику увагу тенденціям світової музики.

На її лекціях завжди є місце захоплюючий творчі дискусії, гумору, новим ідеям та безмежному натхненню.