Історія про нас

Ідея створення Music Arts Academy народилась у керівника школи Наталії Гордєєвої під час життя та навчання у Швейцарії. П’ять років Наталія отримувала знання зі скрипкового мистецтва у “Kayaleh Violin Academy”, приватній Академії закритого зразка.

Перший такий навчальний заклад музично-артистичного спрямування створив відомий скрипаль Ежен Ізаї, який відкрив школу подалі від міста, серед природи, де його учні мали змогу повністю зануритись у навчання. Далі, вже Ієгуді Менухін – культова особистість у артистичному середовищі 20 сторічча, відкрив школу у швейцарських Альпах, також ще одна школа схожого зразка носить його ім’я у Великій Британії.

Учень Менухіна – маестро Хабіб Каяле перейняв у свого вчителя ідею створення саме такої приватної школи і вже 40 років керує Академією, що носить його ім’я, яка знаходиться біля Женеви. Навчаючись у маестро Каяле, Наталія не тільки сумлінно та з величезним натхненням вивчала усі тонкощі видатної скрипкової школи, а й все більше відчувала бажання, навіть потребу у створенні подібної школи у рідному та улюбленому Києві, школу, де було б можливо абсолютно по новому вистроїти взаємини між учнем та вчителем, а також перетворити процес навчання у таїнство створення великого мистецтва.

Повернувшись до Києва після навчання у Швейцарії, Наталія крок за кроком йшла до своєї мети. Коло себе вона збирала педагогів-однодумців, молодих і талановитих виконавців, які прагнула реалізувати себе у кардинально новому форматі викладання.

У 2013 була організована маленька студія у квартирці на Подолі, де стояло найпростіше фортепіано, там і почався процес навчання дітей і дорослих.
У 2014 прийшов час, коли мрія стала реальністю – у самому серці старого Києва відкрилась школа Music Arts Academy, простір, де царює атмосфера добра, творчості та натхнення.