Початковий курс «Elementary» (Для дітей 5-7 років)

Величезна увага приділяється комплексному музичному розвитку дитини задля м’якого занурення у світ музики. У класі ми використовуємо елементи декількох сучасних прогресивних європейських методів: імпровізаційний підхід Карла Орффа, «Ритмічна гімнастика» Жака Далькроза, техніка «Colorstring», що створена у Фінляндії і успішно розвивається в багатьох європейських країнах. Всі ці методи широко використовуються в європейських країнах, деякі викладаються в європейських загальноосвітніх школах.
Для дитини грати з тембром, силою звучання, ритмом, танцюючи, створюючи казки за допомогою різних звуків-це все неймовірно захоплююче та цікаво!

У класах ми використовуємо тільки «живий звук»: спів і найпростіші музичні інструменти — камені, палички, металеві, дзвони і все, що допоможе створити гарний звук.
Наші викладачі зробили адаптивні варіанти основного методичного матеріалу: ми прагнемо зробити більшу частину рідного фольклору знайомою дітям, зберігаючи при цьому основний напрям освіти.
Метод «Colorstring», розроблений Г. Зілвей (G. Szilvay ) і грунтується на принципах музичної освіти Золтана Кодай. Цей метод був створений спеціально для дітей, які обрали струнні інструменти. Основна ідея полягає в тому, щоб познайомити дитину з основними принципами скрипкової гри, сформувати правильні рефлекси в ігровій формі, навчити дитину концентрації та основам сольфеджіо.