Навчання грі на інструменті

Ми щиро радіємо, коли дорослі приходять до нас навчатись музиці.

Ми відчуваємо, що допомагаємо людині реалізувати свою мрію. Це наповнює позитивом і надихає на створення особливого простору, в якому наші студенти почуваються комфортно і де зєявляється натхнення занурюватися в музичний Всесвіт. Ми маємо велику повагу до наших студентів, бо людина, яка вирішила зробити крок до своєї мрії, варта найвищої похвали. Шановні дорослі, якщо у вас така мрія — без коливань, починіть займатись!

Звичайно, є особлива специфіка спілкування з дорослими студентами, але наше основне завдання – відкрити шлях для студента та можливості виконати його бажання. Адже кожен має свої: бажання виражати себе, або бажання бути на сцені і отримувати увагу та захват публіки, або  просто насолодитись спільним проведенням часу з сім’єю, граючи на різних інструментах. Спеціальний бонус — наша чудова музична громада! У нашій школі ви можете зустріти відомих і статусних музикантів-аматорів, включаючи дипломатів, топ-менеджерів, власників компаній. У нашій школі полюбляють проводити час світові знаменитості класичної сцени, коли приїжджають в Київ на гастролі, бо у нас прекрасний концертний рояль і приємна атмосфера для репетицій.

Акцент у дорослому навчанні ми робимо на розслабленні та формуванні технічних навичок, грамотно використовуючи це студент з часом вчиться музикувати самостійно, читаючи музичний текст і інтерпретуючи його. Для ідеального процесу розвитку ми рекомендуємо поєднувати заняття на інструменті з уроками музичної теорії, які ми раді запропонувати дорослим студентам. У кожному з нас живе музика, проявляючи її у цей світ ми отримуємо величезну радість створення прекрасного!