Чарлі Фелтер, Велика Британія / Франція – викладач фортепіано, імпровізації

Чарлі Фелтер народився в Африці, у місті Ломе, Тоґо. Почав грати на фортепіано у Нігерії, навчаючись у югославського композитора Серге Камадіна, який також навчав його композиції та імпровізації. В 1994 році, у віці 10 років, хлопчик Чарлі разом з родиною виїхав з Кано, Нігерія, і переїхав до Об’єднаного Королівства Великої Британії та Ірландії. Тут він вступив в Королівський музичний коледж у Лондоні, де розпочався новий етап фортепіанних студій з Айеном Джонсом. Пан Фелтер отримав перемогу у багатьох національних конкурсах піаністів у Англії, він отримав перше місце в конкурсі Еманюєля Седара, який проходить серед призерів усіх британських конкурсів піаністів.

В 2000 році Чарлі Фелтера запросили на прослуховування до школи Персел, де він отримав можливість вчитися у класі композиції швейцарського композитора Рішара Дюбюньона. В 2002 році піаніст став степендіатом Королівського музичного коледжа старшого курса і продовжив навчання з Ендрю Боллом і Йонті Соломоном.

В Англії Чарлі Фелтер виконував концерт Шопена для фортепіано з симфонічним оркестром молодшого відділення Королівського музичного коледжа, а також грав сольний концерт у концертному залі Св. Джона на Сміт Сквер, Вестмінстер, Лондон. Пан Фелтер також виконував твори Дюка Елінгтона у концертному залі Роял Фестівал Хол, а його власний камерний уривок «Саммертайм», на який його надихнула картина Джексона Поллока, був виконаний Лондонською симфонієтою і представлений симфонічним оркестром Персел Скул в концертному залі Квін Елізабет Хол.

Згодом Фелтер переїхав до Мадрида, Іспанія. Тут він продовжував своє навчання у Ніно Кереселідзе в музичній школі Катаріни Гурської. А два роки по тому він розпочав навчання в Національній консерваторії у місті Бадахос, Іспанія, у класі Александра Канделакі. В 2007 Чарлі був обраний одним з небагатьох учасників фіналу Європейського конкурсу піаністів в Нормандії, Франція.

Чарлі Фелтер виконував багато концертів у Чернівцях, Україна. 10 листопада 2014 року записи його виконання «Балканських танців» Бартока транслювалися радіо «Франс інтер» по всьому світу.

В 2013 році Чарлі Фелтер вирішив присвятити певний час запису фортепіанних імпровізацій, а також персональній роботі і записам творів Баха, Моцарта, Бетховена, Гайдна і Шопена. Останній композитор користується особливою пошаною і симпатією у пана Фелтера.

Чарлі Фелтер виступав у багатьох містах світу: у Нью Йорці, Ризі, Калгарі, Ер-Ріяді, Манчестері, Парижі, Барселоні, Філадельфії та Варшаві. Музикант приймав участь у майстер-класах Міхаїла Рудого, Джеремі Менухіна, Клаудіо Мартінеса Менера, Бернара Робертса, Стівена Бішопа Ковацевіча і Паскаля Роже. Фельтер написав п’єси для струнних інструментів, оркестру, фортепіано та саксофона. Його останні роботи — це прелюдія для віолончелі та скрипки, соната для фортепіано та декілька джазових вальсів для фортепіано.