Початковий курс «Elementary»
(Для дітей 5-7 років)

Величезна увага приділяється комплексному музичному розвитку дитини задля м’якого занурення у світ музики. У класі ми використовуємо елементи декількох сучасних прогресивних європейських методів: імпровізаційний підхід Карла Орффа, «Ритмічна гімнастика» Жака Далькроза, техніка «Colorstring», що створена у Фінляндії і успішно розвивається в багатьох європейських країнах. Всі ці методи широко використовуються в європейських країнах, деякі викладаються в європейських загальноосвітніх школах.

Для дитини грати з тембром, силою звучання, ритмом, танцюючи, створюючи казки за допомогою різних звуків-це все неймовірно захоплююче та цікаво!

У класах ми використовуємо тільки «живий звук»: спів і найпростіші музичні інструменти — камені, палички, металеві, дзвони і все, що допоможе створити гарний звук.

Наші викладачі зробили адаптивні варіанти основного методичного матеріалу: ми прагнемо зробити більшу частину рідного фольклору знайомою дітям, зберігаючи при цьому основний напрям освіти.

Метод «Colorstring», розроблений Г. Зілвей (G. Szilvay )  і грунтується на принципах музичної освіти Золтана Кодай. Цей метод був створений спеціально для дітей, які обрали струнні інструменти. Основна ідея полягає в тому, щоб познайомити дитину з основними принципами скрипкової гри, сформувати правильні рефлекси в ігровій формі, навчити дитину концентрації та основам сольфеджіо.

Шкiльний курс для дітей

Music Arts Academy це приватна музична школа, де кожен учень має вибір — чи займатися музичним мистецтвом на професійному рівні і готуватися до вступу до європейських шкіл як вже зробили кілька наших випускників, або розглядати музику як улюблене хобі і приходити до нас задля спілкування і приємного занурення в світ музики.

Повний шкільний курс побудований на семирічній навчальній програмі. Предмети, які вивчаються на курсі — основний інструмент, музична грамота, історія музичного мистецтва, шкільний оркестр, гра в ансамблі. Також наші викладачі розробили особливі факультативні лекції з історії розвитку інструментів, проводимо низку навчальних екскурсій для детального вивчення структури фортепіано, скрипки та інших інструментів. На нашу думку, надзвичайно важливими є спільні відвідини Національного оперного театру, музичного театру для дітей, відвідування найкращих концертів студентами разом з викладачами, а також спільні обговорення та коментарі вчителів. Ми раді проводити час з нашими студентами, тому що ми дуже зацікавлені в їх всебічному культурному та музичному розвитку.

 

Курс «ТЕОРІЯ МУЗИКИ. ЕЛЕМЕНТАРНО»

Креативний і дуже легкий курс «Теорія музики. Елементарно» створено спеціально для дорослих студентів. З його допомогою поступово і у доступній формі ви зможете освоїти ази музичної грамотності, розвивати внутрішній слух, навчитися читати ноти, та охопити необхідну кількість матеріалу для спілкування із музичним інструментом.

Відвідування цього базового курсу є реальною швидкою допомогою для новачка. Заняття значно прискорюють процес навчання.

Базовий курс розрахований на рік навчання, але є й наступні рівні вивчення теорії, все залежить тільки від бажання студента.

 Навчання грі на інструменті

Ми щиро радіємо, коли дорослі приходять до нас навчатись музиці. Ми відчуваємо, що допомагаємо людині реалізувати свою мрію. Це наповнює позитивом і надихає на створення особливого простору, в якому наші студенти почуваються комфортно і де зєявляється натхнення занурюватися в музичний Всесвіт. Ми маємо велику повагу до наших студентів, бо людина, яка вирішила зробити крок до своєї мрії, варта найвищої похвали.

Шановні дорослі, якщо у вас така мрія — без коливань, починіть займатись!

Звичайно, є особлива специфіка спілкування з дорослими студентами, але наше основне завдання – відкрити шлях для студента та можливості виконати його бажання. Адже кожен має свої: бажання виражати себе, або бажання бути на сцені і отримувати увагу та захват публіки, або  просто насолодитись спільним проведенням часу з сім’єю, граючи на різних інструментах.

Спеціальний бонус — наша чудова музична громада! У нашій школі ви можете зустріти відомих і статусних музикантів-аматорів, включаючи дипломатів, топ-менеджерів, власників компаній. У нашій школі полюбляють проводити час світові знаменитості класичної сцени, коли приїжджають в Київ на гастролі, бо у нас прекрасний концертний рояль і приємна атмосфера для репетицій.

Акцент у дорослому навчанні ми робимо на розслабленні та формуванні технічних навичок, грамотно використовуючи це студент з часом вчиться музикувати самостійно, читаючи музичний текст і інтерпретуючи його. Для ідеального процесу розвитку ми рекомендуємо поєднувати заняття на інструменті з уроками музичної теорії, які ми раді запропонувати дорослим студентам.

У кожному з нас живе музика, проявляючи її у цей світ ми отримуємо величезну радість створення прекрасного!

 

Лекції з Історії музичного мистецтва

Історія класичної музики може стати історією інтересу, пристрасті та любові. Звичайно, до музики. У цьому абсолютно впевнена, Анна Ставиченко, яка ексклюзивно для Music Arts Academy розробила курс лекцій, адаптований як для дитячої, так і для дорослої аудиторії.

Випускниця НМАУ ім. П.І. Чайковського, стипендіат міжнародного Вагнерівського товариства, стажер Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана, кандидат мистецтвознавства, Анна вже багато років сприяє популяризації високого музичного мистецтва як критик, лектор, а також засновниця Оперного Клубу.

На її лекціях мова іде не тільки про різні епохи, стилі та ключові імена у світовій музичної історії, але й про зв’язки між різним видами мистецтва, слухачі дізнаються про взаємозалежність культурних, історичних та соціальних процесів. Ми поговоримо про те, як ця вся краса виконувалась, як виконується і ким виконується найкраще у наш час. Як експерт, Анна Ставиченко регулярно відвідує і співпрацює як критик з великими музичними фестивалями у оперних театрах світу, тому приділяє велику увагу тенденціям світової музики.

На її лекціях завжди є місце захоплюючий творчі дискусії, гумору, новим ідеям та безмежному натхненню.